אחסון אתרים


אחסון אתרים בחו”ל ובישראל – בחירת חברת האחסון המתאימה לכם

לאחר שסיימתם תהליך ארוך ומורכב של בניית אתר, הגיע הזמן להחליט איפה יישב אותו אתר, או במילים אחרות איזו חברת אחסון אתרים מתאימה לכם ולאתר שלכם.
זו יכולה להיות חברת אחסון אתרים בחו”ל או חברת אחסון אתרים בישראל. אך לפני שתמהרו לבחור את אותה חברת אחסון יש לבדוק את צורכי האתר וייחודו של האתר.
חשוב להתאים את החבילה שמציעה חברת אחסון אתרים אל הפונקציות שנדרשות לאתר שלכם, כדי לחסוך בעלויות מיותרות עבור אלמנטים שאין לכם בהם שימוש במהלך תפעולו השוטף של האתר.

אחסון אתרים – במי תבחרו ?

אחד העקרונות הבולטים ביותר בתחום בחירת חברת אחסון אתרים בחו”ל או בישראל הוא הקפדה על חברה גדולה יחסית ומוכרת בשוק.
חברות אחסון גדולות עובדות בסטנדרטים גבוהים, ומספקות ללקוחותיהן שירותים אמינים ומקצועיים. טיפול בחוות שרתים (בה בעצם מאוחסנים האתרים) הוא מקצוע לכל דבר, והוא מצריך תשתיות מתאימות,
שלרוב יימצאו באיכות גבוהה אצל חברות אחסון אתרים גדולות ופחות אצל הקטנות.
לא מומלץ ללכת שבי אחר מחיר שכירות נמוך – לקום בבוקר ולגלות שהאתר שלכם נעלם מהרשת, זו חוויה שאפשר למנוע מראש…..

אז מה חשוב לבדוק לקראת אחסון אתר?

1. הגודל כן קובע… – חשוב לבדוק את נפח האתר. הנפח הוא נגזרת של כמות וסוג המידע שקיים באתר שבניתם. אתר קטן וללא תכנים “כבדים” (סרטונים, תמונות רבות) פשוט יותר מאתר “כבד”.
קיימות חבילות אחסון אתרים רבות, שמציעות חברות אחסון אתרים בחו”ל ובישראל, והחוכמה היא להתאים את החבילה המוצעת להיקף הנפח של האתר שלכם.

2. וגם… היקף התעבורה – בעת בחירת חברת אחסון, כדאי לחשוב מה הצפי להיקף התעבורה, כלומר כמות הגולשים שיבקרו באתר שלכם בתקופה הקרובה. דינו של אתר בעל היקף תעבורה של עשרות אלפי אנשים בשנה אינו כדינו של אתר בעל היקף תעבורה של אלפים בודדים. חבילת אחסון, שתרכשו מכל חברת אחסון אתרים שהיא, צריכה לתת מענה לעניין כמות הגולשים הצפויה.

3. זמינות שרת – זמינות שרתי חברת אחסון אתרים הוא נקודה משמעותית ביותר לתפעולו של האתר שלכם. מעבר לחשיבות הזמינות עבור הגולשים הפוטנציאליים ברשת, יש כיום חשיבות לזמינות גבוהה של שרתי חברות אחסון אתרים בכל הנוגע להשפעה של קידום האתר במנועי החיפוש, ובעיקר במנוע “גוגל”.
אותם רובוטים של מנועי החיפוש סוקרים באופן שוטף את כל האתרים ברשת, ובמידה והאתר אינו זמין ברשת בשל תקלה בשרת – מנוע החיפוש ישקול הורדת האתר מהמיקום שלו בתוצאות החיפוש .

4. שרות לקוחות – בתחום אחסון אתרים נושא השרות והזמינות ללקוח קריטי. כאשר אנו מגלים תקלה והאתר אינו עולה לרשת, הכי חשוב שחברת אחסון האתר שלנו תספק לנו שרות תמיכה מלא. מומלץ לבחור חברות אחסון אתרים המאפשרות גם תמיכה טלפונית ולא רק באמצעות מייל. זה מקל מאד עליכם, הלקוחות, להגיע לפתרון מהיר לבעיה.

5. ואיך לא…עלות – עלות אחסון אתרים היא הוצאה שוטפת, וגם אם לא מדובר בעלות שנתית גבוהה מאד, עדיין יש להתחשב גם בגורם הזה בבואנו לבחור חברת אחסון אתרים בחו”ל או אולי מקומית. בנקודה זו יש עדיפות ברורה לחברות אחסון אתרים בחו”ל. הן פשוט מציעות חבילות זולות יותר מחברות אחסון ישראליות, ועל כן בעלי אתרים רבים מעדיפים לאחסן את האתר תחת שרת של חברה גדולה בחו”ל על פני אחסון אתר אצל חברה ישראלית.

לסיכום, ההחלטה בנושא אחסון אתרים תלויה בגורמים שונים ובהתאמה לצרכי האתר שלכם. בדקו את כל הפרמטרים הרלוונטיים ושקללו אותם יחד. חברת אחסון אתרים טובה ומקצועית תמנע מכם בעיות עתידיות בתפעול האתר, ותספק לאתר שלכם שהייה בטוחה וטובה באכסניית השרתים שלה.

חברה דירוג מחיר מידע
hostpapa1 98% 4.95$ לפרטים
ix 98% 3.95$ לפרטים
hgat 97% 4.95$ לפרטים
lunarpages 96% 4.95$ לפרטים

godaddy
95% 7.95$ לפרטים
bh 92% 6.95$ לפרטים
fastdomain 90% 6.95$ לפרטים
fatcow 86% 5.5$ לפרטים
hm 84% 6.95$ לפרטים
myhosting 83% 5.95$ לפרטים

מאמרים וסקירות


Save Up to 90% on SSL Certificates from Go Daddy!

קרא מאמרים נוספים