אחסון אתרים


שאלות ותשובות בנושא תעודות SSL

מה זה SSL?

SSL הינו שם קיצור של Secure Socket Layer או בעברית: פרוטוקול תקשורת מאובטח המאפשר חיבור לוגי מוצפן בין שני יישומים ברשת האינטרנט.

נשמע מסובך? אולי. אבל ההסבר הינו פשוט.

תעודות SSL מאמתות את זהות האתר שלך ומאפשרות הצפנה של מידע שהגולשים מזינים באתרך. האבטחה מונעת ניסיונות של שליפת מידע שאמור להיות חסוי מאתרך.
כאשר יש לך תעודת SSL המאבטחת את המידע, הגולשים באתר יכולים להיות בטוחים שהמידע שהם מזינים הינו חסוי ואינו ניתן לצפייה ע”י שום גורם שאינו אמור להיות חשוף לכך.

קישור לאתר חברת GoDaddy לחבילות ומחירים של: תעודות SSL

מהם היתרונות בשילוב תעודת SSL באתר?

תעודות SSL מעוררות אמון באתרך ומשדרות לגולשי האתר שלך כי נושא פרטיות המידע שלהם חשוב לך וכי נקטת בכל הדברים לאבטחתו.

תעודת ה-SSL מצפינה ומאבטח את הפרטים הרגישים והחסויים של הגולש כמו: שם מלא, כתובת, סיסמא ופרטי כרטיס אשראי וכל זה בעזרת הצפנת המידע בזמן המעבר שלו בין מחשב הגולש לבין השרת שבו מאוחסן אתרך.

SSL הינו הסטנדרט הקיים כיום בכל הנוגע לאבטחה והצפנת נתונים ברשת, אם ברצונך לקבל פרטי כרטיסי אשראי מלקוחות תהיה חייב לעשות שימוש בתעודות SSL

איך הגולשים שלו ידעו שהאתר שלי בטוח?

בניית אתר מאובטח לא מצריכה יכולות תכנות מיוחדות או שפת תכנות מתקדמת. תוכל לבנות את אתרך אפילו בעזרת HTML למתחילים.

הגולשים שלך יזהו כי האתר שלך מאובטח ע”י שני סימנים. האחד הינו כתובת הדף המאובטח. כל דף מאובטח שמשלב תעודת SSL מתחיל עם

הקידומת //:Https במקום התחילית הלא מאובטחת הרגילה //:Http

הסימן השני הוא אייקון של מנעול שנמצא בסרגל המצב בתחתית הדף המאובטח.

מאמרים וסקירות


Save Up to 90% on SSL Certificates from Go Daddy!

בנוסף לסימנים אלו מי שרוכש תעודת SSL מחברת GoDaddy יכול לקבל תמונות מעוצבות של חותמת SSL שאותן הוא יכול לשלב בדפים המאובטחים בצורה בולטת כך שהגולשים יזהו זאת מיד. לחיצה על התמונה תאפשר לגולשים לראות את פרטי התעודה שלכם ואת הסטטוס שלה ובכך ירגישו לקוחותיכם יותר בטוחים בהעברת פרטיהם האישיים.
דבר נוסף שקיים רק בחברת GoDaddy הינו שברכישת GoDaddy’s Extended Validation SSL שהינה תעודה בסטנדרט יותר גבוה כל שורת הכתובת של הדף המאובטח תהיה ירוקה.

מה הבדלים בין Standard SSL לבין Premium SSL ?

כל הדפים הנמצאים תחת אבטחת SSL מתחילים עם //:Https

דפים הנמצאים תחת אבטחה מוגברת של תעודות Premium EV SSL יציגו את שורת הכתובת של הדף המאובטח בצבע ירוק, דבר שהינו בולט מאוד לגולש ומאפשר לגולש להבין כי האתר, חוקיות הארגון בעל האתר וכן מיקומו הפיזי נבדקו בעזרת הבדיקות הקפדניות ביותר ע”י חברת GoDaddy.

תעודות Premium EV SSL דורשות את הבדיקות הקפדניות ביותר על האתר ועל מפעיליו. חברת GoDaddy בודקת בין השאר מי הוא בעל השליטה בדומיין המבוקש וכן את הלגיטימיות של החברה המפעילה את האתר ע”י בדיקת שם החברה, כתובת החברה, טלפון החברה ופרטי התאגדות נוספים.
תהליך האימות לוקח לא פחות מ-30 יום אך במהלך זמן זה מסופקת לך תעודת SSL רגילה לצורך אבטחת האתר.

למה לרכוש תעודת SSL מחברת Godaddy ?

הסיבה הראשונה לקנות תעודות SSL דווקא מחברת GoDaddy היא שתעודת SSL של החברה כוללת אינסוף שרתים מאובטחים, תעודות SSL של GoDaddy תומכת בהצפנה ברמה של עד 256-bit ומוכרות על ידי רוב הדפדפנים הקיימים בשוק הן לנייחים והן למחשבים ניידים.
מעבר לכך, תעדות SSL של Godaddy נמצאות תחת תמיכה טלפונית 24/7 של אנשי השירות של GoDaddy .
אין שום הבדל בין תעודות SSL של חברת GoDaddy לבין כל תעודת SSL אחרת הנמכרת בשוק מלבד המחיר הנמוך בצורה משמעותית בחברת GoDaddy.
אין פלא, אם כן, שחברת GoDaddy הינה ספקית תעודות ה-SSL הגדולה בעולם.

מה קורה לאחר שרכשתי תעודת SSL ?

לאחר רכישת תעודת SSL יש להמתין בין 10-15 דקות ואז לבצע הפעלה של התעודה על ידי שליחת בקשה לשימוש התעודה בדומיין שלך.
חברת GoDaddy תאשר את בקשתך ותהיה איתך בקשר במלך הפעולה. כאשר התעודה תופעל ישלח אליך אימייל עם הסברים נוספים על המשך התקנת התעודה ועד לאבטחת האתר בשלמות.


Save up to 90% Now on Go Daddy SSL Certificates!


קרא מאמרים נוספים
איחסון אתרים, אחסון אתרים, אירוח אתרים, אכסון אתרים, אחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחו"ל, איחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחול, HostGator,איחסון אתרים בזול, אירוח אתרים בזול, אחסון אתרים ב חינם, אירוח אתרים בחינם