אחסון אתרים


GoDaddy – אודות החברה

חברת GoDaddy הינה חברת אחסון האתרים הגדולה בעולם עם למעלה מ-10 מיליון דומיינים תחת ניהולה, GODADDY מציעה את שירותי האחסון שלה במחירים הנמוכים בשוק (לעיתים עד 60% מחברות האחסון המתחרות) ומספקת שירות לקוחות 24 שעות.

קישור לאתר החברה חבילות אחסון ומחירים: GoDaddy

שימו לב – עד תאריך 30/4 חברת Godaddy נותנת 25% הנחה ללקוחות חדשים על מוצריה

הכנו עבורכם מדריך מפורט לרכישת דומיין בחברת Godaddy, לחצו על הלינק: מדריך מפורט לרכישת דומיין בחברת Godaddy

לחץ כאן להשוואת מחירי אחסון אתרים בחו”ל

מדוע לאחסן את האתר בחברת Godday

חברת GoDaddy מספקת לך מערכת שלמה של כלים , הכוללים אחסון אתרים לכל סוג של אתר , כלי בניית אתרים, תעודות SSL, שירותי דוא”ל והגנה מפני Phishing, כלי לסחר-אלקטרוני (e-commerce) ועוד.
חברת GoDaddy מספקת חדשנות,אחסון במחירים תחרותיים, מערך שירות לקוחות אמין ולכן הפכה לבחירה הראשונה של בעלי אתרים ברחבי העולם בכל הנוגע לאחסון אתרים

1. מגוון תוכניות אחסון לכל סוג של אתר במחירים הנמוכים בשוק

חברת GoDaddy מאחסנת את כל אתרי הלקוחות שלה על השרתים המאובטחים שבבעלותה. רוב חברות האתרים כיום המציעים מחירים נמוכים פשוט משמשים כמתווכים ומאחסנים את אתרכם על שרתים של גוף שלישי , כמובן שהמשמעות היא שבעת תקלה יש קושי לאותן מתווכים לטפל בזמן אמת בבעיה מכיוון שהשרתים אינם שלהם, חברת GoDaddy משתמשת בשרתים שלה ולכן האמינות של האחסון גדולה יותר.

2. שירות לקוחות ותמיכה 24 שעות ביממה

חברת GoDaddy מתגאה בעיקר על שירותי הלקוחות והתמיכה שלה, שירותי התמיכה זמינים 24 שעות ביממה ,בצא’ט, באימייל או בטלפון, אין מצב שבו לא תוכלו להשיג אותם כדי לטפל בבעיה, כמובן שרוב החברות הקטנות בתחום אחסון האתרים לא מספקים שירותים כאלו ולעיתים הקשר היחיד הינו השארת הודעה, חברת GoDaddy מתגאה במערך השירות שלה אשר זכה בפרסים רבים עם השנים.

3. שירותים נוספים בחינם

חברת GoDaddy שמחה להעניק לכל בעל אתר שמשתמש בשירותי האחסון שלה כלים רבים ובחינם הכוללים בין השאר: מערכת בלוג , תוכנות להקמת ובניית אתרים, שירותי דוא”ל מלאים, החלפת רושם הדומייין, עמוד חניה או “למכירה”, נעילת הדומיין, התרעות מצב וסטטוס, שיגור דומיין, מיסוך דומיין, בקרת DNS כוללת ושיגור 100 דוא”לים.

4. מחירים נמוכים באופן עקבי על כל דבר שהם מציעים

זה מתחיל ברכישת דומיינים במחירים נמוכים, וממשיך לכל מוצר שהחברה מפתחת, לדוגמא: חשבונות אחסון אתר, חשבונות דואר אלקטרוני מוגן דואר זבל, שירותי דומיין, תוכנות שירות ועוד; בחברת GoDaddy ממשיכים לפתח כלים ושירותים נוספים, טובים יותר וזולים יותר לשפר את השירות לך, בעל האתר

5. מחיר חידוש מובטח

חידוש הדומיין שלכם לעולם לא יעלה יותר מאשר המחיר הראשוני שבו רכשתם את הדומיין, זו נקודה חשובה מפני שחברות רבות נותנות לכם לרכוש דומיין במחיר אטרקטיבי אך לאחר שנה מאפשרות לכם לחדש אותו במחיר גבוהה מאוד .

6. כלי חיפוש וניהול דומיין עילאיים

כלי חיפוש הדומיין וניהול הפרופיל של החברה הם חסרי תחרות. מרגע שנרשתם לשמות הדומיין שלהם, פשוט היכנסו לעמוד “Manage My Domains” (נהל את הדומיינים שלי) ובחרו בדומיינים אותם תרצו לשנות, בין אם באופן פרטני או באופן גורף. יישמו את השינויים או הוסיפו שירותים נוספים, שכן הדבר קל ומהיר כעת.

7. הגנה מצויינת של המידע האישי שלכם

החברה עושה את מיטב מאמציה על מנת למנוע מהנתונים שלכם “להיכרות” על ידי גוף שלישי. שלא כמו המתחרים שלהם, אשר יימכרו בשמחה כל מידע לכל אחד בעבור המחיר הנכון, הם לעולם לא, תחת כל נסיבות שהן, ייפתחו את הנתונים שלכם לגורם שלישי, אלא אם יידרשו לעשות זאת על פי חוק (בבקשה הבינו, יחד עם זאת, שהמידע המופיע במאגר הנתונים Whois הינו מידע בדומיין ציבורי. הם עושים כל שביכולתם על מנת למנוע ולסנן את הגישה אליו, אולם תחת נסיבות מסויימות המידע הזה עשוי להיתפס).

8. תוכנות ושירותים ייחודיים, בעלי ערך וחדשניים

ב-GoDaddy, אתם יכולים לקבל את כל מה שאתם צריכים על מנת להפיק את המירב מבעלות הדומיין שלכם ומחוויית האינטרנט. הם מציעים רישום פרטי “מחוץ לרשימה”, Traffic Blazer (רישום למנועי חיפוש) לאתרי-C (אפליקציות זכויות יוצרים), תוכניות פרטיות ואבטחה לאינטרנט ולמחשב, חשבונות סחר ועוד.

איחסון אתרים במחיר תחרותי

חברת GoDaddy מבטיחה לספק לכם שירות איכותי, בפרט:

מחירים ועלויות של GoDaddy

אתם בוודאי מתפלאים “כיצד GoDaddyיכולה לגבות 30% פחות מהמתחרים שלהם, ועדיין להישאר בעסק”, נכון?
ראשית, חברת GoDaddy מנהלת את עסקיה בזהירות רבה. החברה בוחרת את שיטות הפרסום ומבצעי קידום המכירות שלה בקפידה ומבטיחה כי כל סנט שהושקע בפרסום יחזיר את ההשקעה. החברה ייעלה את עצמה, אין לה הוצאות מיותרות (דוגמת כיסאות מנהלים בשווי 4,000$ של כמה מחברות ההי-טק העומדים במשרדים הריקים של פושטי הרגל). כמו כן החברה אינה מבזבזת משאבים על דברים לא חיוניים, כמו מספרי טלפון מיוחדים לשיחות-חינם, שלרוב מנוצלים להטרדות בכל מקרה.
שנית, החברה הינה ישרה וכנה. אין כאן טריקים בהתנהלות החברה אלא פשוט עקרונות עסקיים טובים, ואמינים בטעם של פעם. החברה מאמינה באימרה הישנה האומרת כי “ניתן לגזוז כבשה פעמים רבות, אך אפשר לפשוט את עורה פעם אחת בלבד”. משום כך, תעריפי האחסון שלהם לא יהיו גבוהים יותר מהתעריפים ששילמתם כשרשמתם לראשונה את שם הדומיין שלכם.
מהי התוצאה של כל זה? ובכן, חברת GoDaddy שמחה להיות חברה קטנה אך ריווחית, המצפה להפוך לעסק משגשג שנים רבות. כל זאת, כמובן, תודות ללקוחות נאמנים ומרוצים כמותכם המודעים לערך שלהם ושל GoDaddy.

אבטחה פיזית מסביב לשעון

  • הצבת שומרים 24 שעות ביממה ובקרת מקום פיזית
  • מצלמות במעגל סגור
  • גישה מוגבלת בשיטת “Man-Trap” למרכזי הנתונים.
  • סורקים ביומטרים וגישה באמצעות כרטיסי-קוד מאובטחים.
  • כלובים נעולים המגנים על כל הציוד.

אמינות

גיבויים, שיחזורים ואיחזור מידע לאחר נפילה

טכנולוגיית גיבוי ושיחזור ברמה-תאגידית, השומרת על הנתונים שלכם. *

גיבויים מלאים שבועיים וגיבוי תוספות יומי. *

זיכרון ארוך טווח מנותק-מהאתר. *

ניהול מערכות הפעלה ויישומים

מבני מערכות הפעלה קשיחים (תוכניות איחסון אתר בלבד).

אבטחה מבוססת איחסון אתרים (תוכניות איחסון אתר בלבד).

ניהול חלקות נמרץ (תוכניות איחסון אתר בלבד).


$7.99.com offer for GoDaddy Mobile website (IPAD)

קישור לאתר החברה חבילות ומחירים: GoDaddy

אודות GoDaddy

חברת GoDaddy מוכרת ברחבי העולם בשל הצלחתה, תודות לכך שדורגה בשנת 2004 במקום ה-8 ברשימת 500 החברות הפרטיות בעלות הצמיחה המהירה ביותר במדינה, ובשנת 2005 דורגה במקום ה-20 ברשימת Deloitte Technology Fast 500 (עם עלייה של 8,274 אחוזים!); היא זכתה בפרס בחירת העורך של CNET לשנת 2001, פרס הרווח הגדול ביותר של Name Intelligence לשנים 2002, 2003 ו-2005, פרס בחירת המשתמש של Name Intelligence לשנת 2005 וכן במקום הראשון ברשימת הרשמים הכללים הטובים ביותר (Best Overall Registrar) לשנת 2003. חברת GoDaddy גם זכתה בפרס התאגיד המצטיין של אריזונה, על היותה החברת הפרטית בעלת הגדילה המהירה ביותר לשנת 2003 ועל היותה החברה הגדולה החדשנית ביותר לשנת 2004.


קרא מאמרים נוספים
איחסון אתרים, אחסון אתרים, אירוח אתרים, אכסון אתרים, אחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחו"ל, איחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחול, HostGator,איחסון אתרים בזול, אירוח אתרים בזול, אחסון אתרים ב חינם, אירוח אתרים בחינם