אחסון אתרים


הכרת חברת Hostpapa

המטרה של Hostpapa היא לספק לכל לקוח חבילת איחסון מלאה, המגובה בשירות לקוחות ברמה מעולה ומופעלת בכוח אנרגיה ירוקה ומתחדשת. HostPapa הינה חברה בבעלות והקמה פרטית, והיא מובילה בתחום האיחסון המעניק ערך איכותי בעלות נמוכה.
עם השנים, HostPapa בנתה לעצמה מוניטין יציב בכל הנוגע לאחריות החברה לבטיחות, האמינות, המומחיות הטכנית ושירות הלקוחות הטוב ביותר שניתן להציע.
למרות ש-HostPapa גדלה באופן משמעותי, דבר אחד נותר כשהיה: החברה תמיד האמינה שיש להתייחס ללקוחות כחלק מהמשפחה. המשפחה של HostPapa זוכה ליחס הטוב ביותר שאפשר, ולכן החברה שואפת לספק שירות רציף, מקורות חינוך מקיפים וכל הכלים הנחוצים על מנת לפתח אתר מרגש, זמין ואיכותי.

קישור לאתר החברה חבילות ומחירים: Hostpapa

הבטחת השירות של HostPapa

חברת Hostpapa מספקת הבטחת החזר כספי בתוך 30 יום ללא תנאים וכן הבטחת החזר במקרה שזמן הפעילות של השרת יורד מתחת ל-99.9% מהזמן המוסכם (Uptime Guarantee).

חווית האיחסון האידיאלית

למן ההתחלה התמקדה החברה ביצירת חווית איחסון אידיאלית, כאשר המטרה היא שמירה על שירות אמין. בהתבסס על נתוני העבר, חברת HostPapa גאה להבטיח שזמן הפעילות של שרתיה לעולם לא יירד מתחת ל-99.9%* מהזמן המבוטח. זוהי ההבטחה החברה – בהתבסס על נתוני המציאות – הייתם מאמינים?

הבטחת איכות השירות

חברת HostPapa מבטיחה לספק לכם שירות איכותי, בפרט:

5 הסיבות המרכזיות לבחור ב-HostPapa

1#: המחוייבות של החברה לשביעות רצון הלקוח

שירות הלקוחות של Hostpapa הינו ראשון במעלה ואין שני לו. החברה גאה בלקוחותיה ורוצה לעשות כל שביכולתה על מנת לספק להם שירות ומענה. הבסיס ההולך וגדל של לקוחות פרטיים ועסקים קטנים ובינוניים מסתמך על כך שהשירותים של HostPapa יהיו אמינים ויינתנו מידי צוות מיומן ומוכשר לתפקיד.

2#: איחסון אתרים אמין שתוכלו לסמוך עליו

ישנו מספר רב של חברות איחסון אתרים מהן תוכלו לבחור היום בשוק. חברת Hostpapa מבקשת לספק לכם פלטפורמה בטוחה ואמינה אשר תוכלו לסמוך עליה. שרתי החברה נמצאים תחת השגחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה, ו-HostPapa תמיד תרה אחר דרכים חדשות לספק את התפעול היומיומי של שירותיה. יש לכם הצעות? שלחו דוא”ל; עובדי החברה שמחים לשמור מלקוחותיהם.

3#: מרכזי נתונים חדשניים

השרתים של Hostpapa ממוקמים במרכזי הנתונים המובילים של צפון אמריקה. כמו כן לחברה יש מתקני גיבוי נתונים במספר מרכזי נתונים אחרים בצפון אמריקה. עם יצרנות כוח הגיבוי, גנרטור דיזל ייעודי לגיבוי ההספק, מערכות גיבוי לפי בקרת אקלים, מערכות כפולות לכיבוי אש וגילוי אש, רשת המופעלת על ידי Cisco ומספר ספקי פס-רוחב, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהגישה לאתר שלכם תהיה זמינה.

4#: לוח בקרה ובניית אתרים ממעלה ראשונה

חברת Hostpapa משתמשת בלוח הבקרה מבוסס-אתר רשת (cPanel) לאיחסון האתרים שלה. cPanel הינה מעין חנות כל-בו ליצירת חשבונות דוא”ל, סטטיסטיקות אתרים, ניהול סביבת איחסון האתר שלכם ועוד.
אם אתם מעוניינים בשימוש בכלי ובתבניות לבניית אתרים, HostPapa עובדת גם עם Soholaunch Pro, המאפשר לכם ליצור אתר רשת אפילו ללא ניסיון או ידע מוקדם בעיצוב אתרים/ HTML. שירות Soholaunch Pro מסופק ללקוחות החברה ומגיע מצוייד במאות תבניות ותוספות.

5#: חברה עטורת פרסים

חברת HostPapa זכתה במספר פרסים והיא מדורגת שוב ושוב כאחת מעשר חברות איחסון האתרים המובילות. החברה מתגאה במתן שירות מיטבי ללקוחותיה ועשייה מתמדת מעל ומעבר אפילו לציפיות האישיות שלה עצמה.

hostpapa_best-green-web-host hostpapa_top-10-web hostpapa_editors_pick_animated-08 hostpapa_editors-pick-red

קישור לאתר החברה חבילות ומחירים: Hostpapa

מדוע לבחור ב-HostPapa?

חברת Hostpapa הינה ספקית שירות איחסון אתרים מבוססת וזוכת פרסים, המעמידה לנגד עיניה את טובת לקוחותיה בראש ובראשונה. HostPapa היא גם מובילה בתחום האיחסון ה”ירוק”.
כאשר אתם רוכשים חבילת איחסון אתרים דרך HostPapa, אתם לא מקבלים רק את אחת מחבילות האיחסון העשירות ביותר בתכונות ומאפיינים, אלא גם תמיכת לקוחות מסביב לשעון, משאבי למידה נרחבים ואמינות יוצאת מן הכלל – וכל אלו במחיר שווה לכל נפש.
אתם גם חותמים להסכם עם שותף עסקי ישר, המחוייב להצלחה שלכם.
חברת HostPapa מקלה עליכם בהוספת תכונות ומאפיינים לאתר שלכם, כולל:

אתם מקבלים גם את כל העזרה לה אתם זקוקים על מנת לפתח, להעלות ולתחזק את האתר שלכם. בין אם אתם חדשים בעולם האתרים ובין אם אתם מפעילי אתרים מנוסים, חברת Hostpapa תלווה אתכם בהקמת האתר שלכם, בכל שלב ושלב לאורך הדרך. כמו כן מרגע שהאתר הוקם והועלה, אתם יכולים לסמוך על HostPapa – ועל השרתים האיכותיים ומרכזי הנתונים המודרניים שלה – שיספקו לכם שירות רציף ללא הפרעות.
כל זאת מגובה באחריות מלאה להחזר כספי ובהבטחת פעילות של 99.9%.
HostPapa באמת מציעה לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת לעצב ולתחזק אתר אינטרנט מקצועי, אינטראקטיבי ועוצמתי.

בראש ירוק

חברת Hostpapa הינה מובילה בשימוש בתחום האחריות התאגידית ועסקים ברי-קיימא.
כשם ש-HostPapa מחוייבת לאיחסון אמין ושירות לקוחות איכותי, החברה גם מחוייבת מאוד לעולם בו אנו חיים. אין בדבר אלא הגיון בריא, שהחברה תעשה את מיטב המאמצים מצידה על מנת לשמור על העולם בריא יותר, עבורנו ועבור הבאים לרשת אותו אחרינו.
חברת HostPapa מתגאה ביכולתה לומר כי היא אחת מחברות איחסון האתרים הראשונות אשר פירסמו מחוייבות פומבית לעשייה ירוקה. החברה מקדמת את הפיתוח והשימוש במקורות אנרגיה סולארית ואנרגיית רוח על ידי רכישה של אישורי אנרגיה ירוקה המאזנים את האנרגיה בה היא משתמשת במרכזי הנתונים שלה ובמשרדיה. על ידי החזרת כמות תואמת של אנרגיה נקייה בחזרה אל תוך הרשת, חברת Hostpapa מפחיתה את “טביעת הרגל” של צריכת הפחמן שלה, ותומכת ביוזמות פיתוח למקורות אנרגיה מתחדשים.


קרא מאמרים נוספים
איחסון אתרים, אחסון אתרים, אירוח אתרים, אכסון אתרים, אחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחו"ל, איחסון אתרים בחול, אחסון אתרים בחו"ל, אכסון אתרים בחול, HostGator,איחסון אתרים בזול, אירוח אתרים בזול, אחסון אתרים בחינם, אירוח אתרים בחינם